Kampanya eşliğinde hizmete girdi

Elif Kitabevi’nin yanında bulunan Muhu Toys Pazartesi günü kampanyalarla birlikte hizmete girdi. Muhu Toys İşletme Sahibi Kamil Köse, Karasu halkını ay sonuna kadar devam edecek olan yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanmaya davet etti.

Kampanya eşliğinde hizmete girdi


-

Oyuncak ve akıl oyunlarından oluşan iki bin ürünlük satış mağazası Muhu Toys, kampanya eşliğinde Karasu’da hizmete girdi. Elif Kitabevi yanında hizmete giren Muhu Toys İşletmecisi Kamil Köse, “Karasulu çocukların tüm ihtiyaçlarını, uygun fiyata karşılamayı hedefliyoruz” dedi.

Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de başta zeka ve akıl oyunları olmak üzere çeşitli ürünlerin de satışa sunulduğunu belirten Köse, “Şu an için 2 bine yakın ürünümüz mevcut, talebe göre de ürün çeşidimizi arttırıyoruz” dedi.

Kamil Köse, ürün çeşidini 5 bine çıkartacaklarını ve Karasu’ya sürpriz setleri getireceklerine de vurgu yaparak “Mevcut ürünlerimizin tamamında açılışa özel yüzde 20 indirim kampanyamız mevcut. Kampanyamız Kasım ayı sonuna kadar devam edecek” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER