Karasu esnafının beklentileri Vali Kaldırım’da

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve yönetimi, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ederek ilçe esnafının beklentilerini iletti. İlçenin durumunu da Vali Kaldırım ile paylaşan Emre özellikle açılış ve kapanış saatleri ile güvenlik kamerası ihtiyacına vurgu yaptı.

Karasu esnafının beklentileri Vali Kaldırım’da


-

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret eden Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve yönetimi, Karasu esnafının talep ve beklentilerini sundu, ilçe esnafıyla alakalı detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Emre, “Valimiz talep ve beklentilerimizi uzun uzun dinledi. Yaz sezonuyla beraber bazı eksikler ve sorunlar da oluşmakta. Biz de bu eksik ve taleplerimizi ilettik. İlçe esnafımız bizden beklentilerini de sunduk” dedi.

Karasu’da Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı bir arama kurtarma ekibinin de kurulmuş olmasının önemine de vurgu yaptıklarını ifade eden Cihan Emre, “MOBESE kameralarımızın yenilenmesi gerektiğini dile getirdik. Ayrıca yaz sezonunda ilçe esnafının açılış ve kapanış saatlerinde esneme beklediğini de bildirdik” diye konuştu.

BİR ZİYARET DAHA

Başkan Emre ve yönetimi, bu ziyaretin ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Uygar Lahna’yı da ziyaret etti. Yapılan hizmetler için teşekkür ettiklerini söyleyen Emre ve yönetimini Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi de karşıladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil aydın
cemil aydın - 6 ay Önce

Esnafın ne sıkıntısı olabilir,,mallarına enflasyon zamlarını istedikleri gibi yansıtıyorlar,,sıkıntısı olan emekliler.

SIRADAKİ HABER