Karasu Halk Pazarı kurulmayacak!

Perşembe günü başlayacak ve 18 gün sürecek olan tam kapanma süresince Karasu Halk Pazarı kurulmayacak. Vatandaşların mağdur olmaması için halk pazarının kısıtlama öncesi kurulacağı öğrenildi.

Karasu Halk Pazarı kurulmayacak!


-

Ülke genelinde 29 Nisan Perşembe günü saat 19:00’da başlayacak olan ve 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05:00’da sona erecek olan 18 günlük tam kapanma süresince Karasu Halk Pazarı’nın kurulmayacağı belirtildi.

Vatandaşın mağdur olmaması için halk pazarının 29 Nisan Perşembe günü kurulacağı ifade edildi. Tam kapanma süresi içerisinde 3 Mayıs Pazartesi ve 10 Mayıs Pazartesi günleri halk pazarının kurulmayacağı öğrenildi.

Tam kapanma sona erdikten sonra Karasu Halk Pazarı’nın 17 Mayıs Pazartesi günü kurulması beklenirken yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte pazarın haftada iki gün (Pazartesi ve Perşembe) kurulması söz konusu olacak. Haftada iki gün Pazar kurulacağı tarih ise tam kapanmadan sonra netlik kazanacak.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 21:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur çelik
Uğur çelik - 1 yıl Önce

Algıda müthiş siniz kocaman başlıkla halk pazarı kurulmayacak
Yazın kuçuçuk yazıyla da 29 nisanda kurulacak demenizin altında başka şeyler arıyorum yazık diyorum size bu aklı verenlere

SIRADAKİ HABER