Karasu Kebap Diyarı’nda el yapımı nefis künefe

Karasu’da ilk ve tek olan testi kebabı ile on çeşit ikramlık mezeleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanan Kebap Diyarı, el yapımı künefesiyle de fark oluşturuyor. Karasu Kebap Diyarı işletmecisi Ömer Çolak, “Beş çeşit el yapımı nefis künefe türünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi.

Karasu Kebap Diyarı’nda el yapımı nefis künefe


-

KARASU KEBAP DİYARI EL YAPIMI KÜNEFE NASIL HAZIRLANIYOR (izle):

...

Karasu sahilinde eski lunapark karşısında hizmet veren Kebap Diyarı, ikramlık ve ana yemeklerinin dışında tatlıda da oldukça iddialı. Karasu’da ilk ve tek olan testi kebabı ile on çeşit ikramlık mezeleriyle dikkat çeken Kebap Diyarı’nın el yapımı künefesi de çok tercih ediliyor.

Karasu Kebap Diyarı işletmecisi Ömer Çolak, “Künefe ustamız 25 çeşit künefe türünü hazırlayabiliyor. Yaz sezonuyla beraber 5 çeşit künefemizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bütün fıstıklı, fıstık taneli, fındık taneli, kaymaklı ve sade künefelerimiz en çok tercih edilen lezzetler” diye konuştu.

İşletmeci Çolak, ayrıca her ana yemek öncesi müşterilere 10 çeşit meze ve ikramlıklar sunduklarını da hatırlatarak “Karasu halkını ve tatilcileri kebap, pide ve lahmacun tercihlerinin yanı sıra testi kebabını da demeye davet ediyoruz” çağrısında bulundu.

KARASU KEBAP DİYARI sipariş ve rezervasyon: 0264 718 52 54 - 0264 718 52 55

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2022, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER