Karasu merkezinin çehresini değiştirecek proje başlıyor

Karasu ilçe merkezinin en işlek üç caddesini kapsayan proje için Karasu Belediyesi düğmeye bastı. Hürriyet, Cumhuriyet ve Fatih caddelerini kapsayacak olan yaklaşık 2 kilometrelik projenin ilk etabı Salı günü başlayacak.

Karasu merkezinin çehresini değiştirecek proje başlıyor


-

Etaplar halinde gerçekleştirilmesi planlanan çevre düzenleme projesi kapsamında Karasu Belediyesi tarafından ilçe merkezindeki üç ana cadde daha asfaltlanacak, kaldırım düzenlemesi yapılacak ve ağaçlandırılacak. Proje, toplam 2 kilometrelik mesafeyi kapsayacak.

Karasu Terminali ile Karasu Müftülüğü arasındaki Hürriyet Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi’ni kapsayan projenin ilk etabı 12 Nisan Salı günü başlayacak. İki caddenin tamamlanmasının ardından projenin Fatih Caddesi’nde de sürdürülmesi planlanıyor.

12 Nisan Salı günü, ilk etap çalışması nedeniyle 617.Sokak ile Karasu Müftülüğü arasındaki cadde trafiğe kapatılacak. Cadde üzerinde sıcak asfalt başta olmak üzere çevre düzenlemesi çalışması da yürütülecek.

PROJE TAMAMLANDIĞINDA BÖYLE OLACAK:

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2022, 20:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
nevzat agay
nevzat agay - 8 ay Önce

Helal olsun Başkan sana,,Karasumuza tek yakışan Başkan İshak Sarı dır.Allah yolunu açık etsin.

karasuyu seven yazlıkcı
karasuyu seven yazlıkcı - 8 ay Önce

çalışmalar çok güzel ishak başkan güzel çalışıyor emeğine sağlık.YALI mahallesindeki asfalt sorununuda çözse çok mutlu olucaz toz içinde kalıyoruz

SIRADAKİ HABER