Karasu'nun doğal, katkısız, yöresel ve organik ürün mağazası

Karasu’da doğal, katkısız, organik ve yöresel ürünlerin satış mağazası Gurmedesin, Karasu – Kocaali yolu üzeri sinema karşısında hizmet veriyor. Mağaza; doğal, katkısız, organik ve yöresel ürün arayanların uğrak adresi konumunda…

Karasu'nun doğal, katkısız, yöresel ve organik ürün mağazası


-

GURMEDESİN ORGANİK ÜRÜNLER MAĞAZASI (izle):

...

İşletmeciliğini Taner Bahadır’ın yaptığı Gurmedesin, Karasu – Kocaali yolu üzeri hastane sapağı mevkii sinema karşısındaki satış mağazasında hizmet veriyor. Mağaza, doğal, katkısız, organik ve yöresel ürün kullanan vatandaşların ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Ürün çeşitliliği hakkında bilgi veren işletmeci Taner Bahadır, “Ürünlerimizin tamamı patentli ve güvenilir markalardan oluşuyor. Vegan ve glutensiz ürünlerimiz de satış mağazamızda yer alıyor. Ürünü, yöresinden getirtiyoruz. Peynir, turşu ve ezme ürünlerinin tamamı yöresinden geliyor” dedi.

Önceliklerinin sağlıklı beslenmeyi teşvik etmek olduğuna vurgu yapan Gurmedesin işletmecisi Taner Bahadır, “Mağazamızda asla doğal, katkısız, organik ve yöresel olmayan hiçbir ürün yer almaz. Müşterilerimiz bize ister satış mağazamıza gelerek ister sosyal medyadan ‘gurmedesin’ yazarak istenilirse de 0545 662 19 88 numaralı telefondan ulaşarak sipariş verebilir, bizden bilgi alabilir” diyerek sözlerini tamamladı.

GURMEDESİN Doğal, Katkısız, Organik ve Yöresel Ürünler

Adres: Aziziye Mahallesi Ankara Caddesi (Karasu-Kocaali yolu) hastane sapağı mevkii (sinema karşısı) Karasu / Sakarya

Telefon: 0545 662 19 88

Facebook: www.facebook.com/gurmedesin

Instagram: www.instagram.com/gurmedesin

Web: www.gurmedesin.com

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2022, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER