Özmen Marketleri’nden iftar

Şehit cenazesi nedeniyle açılış törenlerini iptal eden Karasu Özmen Marketleri, 16 Haziran Cuma günü ilçe merkezinde bir iftar programı düzenledi. İftar sonrası düzenlenen gösteriler, vatandaşın büyük beğenisini topladı.

Özmen Marketleri’nden iftar

Karasu ve artık Sakarya’nın yerel market zinciri olan Özmen Marketleri, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki şubesi önünde bir iftar programı düzenledi. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar programı ardından, havai fişek gösterisi gerçekleştirildi. Ramazan denilince akla gelen geleneksel animasyon gösterileri, başta çocuklar olmak üzere vatandaş tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. İftar programına yaklaşık 500 kişi katıldı.

 

Özmen Marketleri sahibi Hüseyin Özmen, “Ramazan ayı paylaşmaktır, yardımlaşmaktır. Bütünleştirici bu mübarek ayda, bizleri yalnız bırakmayan kıymetli Karasu halkına teşekkür ediyoruz. Karasu’nun bir şubesinden Karasu dışına kadar genişleyip Sakarya’nın market zinciri haline gelen Özmen Marketleri’nin arkasında Karasu halkı vardır. Yatırımımızı, desteğimizi bugüne kadar ilçemize yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER