Tarım Kredi Kooperatif marketi açıl(mış)

Tarım Kredi Kooperatif marketinin Karasu şubesi açılmış. İlçe basınına haber verilmeyen açılışla, kooperatif ve market idarecilerinin kendi aralarında yaptıkları kurdele kesimi töreniyle gerçekleşti.

Tarım Kredi Kooperatif marketi açıl(mış)


-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşın alım gücüne katkı sağlaması amacıyla ülke genelinde açılacağını müjdelediği Türkiye Tarım Kredi Kooperatif marketlerinden biri de Karasu’da açıl(mış). Mış diyoruz çünkü ilçe basınına haber verilme tenezzülünde dahi bulunulmadı.

Karasu halkının ve vatandaşın bilgilendirilmesi maksadıyla bir tür kamu görevi gören ve kurumların çalışmalarını halka duyurmak amacıyla varlık hayatını sürdüren basın kurumunun doğal işleyişinden bihaber idareciler, kendi aralarında marketlerini açmışlar. İlçe protokolünün de geniş katılım göstermediği açılış töreninde ilçe basını da yok.

Yani marketin açılışını siz değerli Karasu halkına duyurmamız istenmemiş olacak ki, ilçe de topu topu 4-5 tane olan resmi basın kurumlarını arama gereği duymamışlar. Bir basın mensubu kardeşimiz ise market yönetiminden bir tanıdığını haber vermesi üzerine giderek çekim yapmış.

Bilgileri ve fotoğrafları kendisinin yayın kurumundan edinebilirsiniz. Biz, market ve kooperatif idarecilerinin kararına saygı duyarak yerini ve açılış ile ilgili herhangi bir bilgiyi siz değerli okurlarımızla paylaşmamayı uygun bulduk. Marketin yerini de konu komşuya sorarak ya da Karasu Tarım Kredi Kooperatifi’ni arayarak öğrenebilirsiniz. Bihaber olduğumuz kurum marketi açılışını siz değerli Karasu halkına ulaştıramadığımız için de özür dileriz.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 16:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökmen
Gökmen - 8 ay Önce

Kolay gelsin keşke siz onların yaptığı hataya düşmeyin adres bilgilerini paylaşsaydınız farkınız kalmadı

Erdal özer
Erdal özer - 8 ay Önce

işlerine gelenleri davet ediyorlar nevtan, neymiş Marketin yerini de konu komşuya sorarak ya da Karasu Tarım Kredi Kooperatifi’ni arayarak karasulu öğrenebilir. Karasu Genel Basını ne güne duruyor?
Türkiye Tarım Kredi Kooperatif marketleri yönetimi böylemi başarılı olacak?
https://www.facebook.com/karasutelevizyonu

| EMEĞE SAYGI GÖSTER | www.KarasuHaberleri.com

Şakir aytemiz
Şakir aytemiz - 8 ay Önce

Karasu ya yakışır süper olmuş bol kazançlar diliyorum ayırlı olsun inşAllah

5454
5454 - 4 ay Önce

Sen nasıl bi gazeteci sin kaza olunca veya başka birşey olunca seni kim davet ediyo ambulans mı polismi

HARUN. GENÇ İZMİR
HARUN. GENÇ İZMİR - 4 ay Önce

Karasu üniversitesinin karşısında a 101 marketin yanında 23 Ağustos ta açılacak

SIRADAKİ HABER