Yüzde 90 indirimli ödeme fırsatı

Karasu Belediyesi’nden yapılan açıklamada emlak vergisi, ilan reklam vergisi, harçlar, idari para cezaları ve gelir tarifesindeki ücretlerin peşin ödenmesinde yüzde 90 indirimli ödeme imkanı bulunduğu belirtildi.

Yüzde 90 indirimli ödeme fırsatı


-

7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kanunu kapsamında Karasu Belediyesi Gelir Şefliği’ne ödenecek olan borçların yapılandırma süresinin 31 Ekim 2021 olduğu hatırlatıldı. Borçların yapılandırılması hususunda son başvuru tarihinin ise 30 Eylül 2021 olduğuna dikkat çekildi.

Vatandaşın, Karasu Belediyesi’ne olan emlak vergisi, ilan reklam vergisi, harçlar, idari para cezaları ve gelir tarifesindeki ücretlerin belirli tarihten önceki borçları yapılandırılabilecek. Borçların yapılandırılmasına yönelik bilgi ise Karasu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Gelir Şefliği’nden alınabilecek.

BÜYÜK İNDRİM FIRSATI

Borçların peşin ödenmesi durumunda Yİ-ÜFE (Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi) tutarından yüzde 90 oranında indirimle ödeme imkanı sunulacak. İdari para cezalarının ise peşin ödenmesinde yüzde 25 indirimden faydalanılabilecek.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER