10 bin liralık malzeme dağıttı

İstanbul’a giderek ikili ilişkilerini kullanan Karasu Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan, eli boş dönmedi. Turan, toplamda 10 bin malzemeyi ücretsiz temin ederek ihtiyaç sahipleriyle buluşturdu.

10 bin liralık malzeme dağıttı


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün'ün haberi


 

Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan, geçtiğimiz hafta Urka Grup Yapı Malzemeleri ve Tekin Kardeşler Şirket Müdürü Hüseyin Urin ve Muhsin Tekin ile Çiçek Tekstil’e ziyarette bulundu. Mahallesi için ikili ilişkilerini kullanan Muhtar Turan, ziyaretten eli boş dönmedi. Koronavirüs’e karşı önlemler için kullanılması gerektiği belirtilen maskeden 2 bin 350, kolonyadan 50 litre, dezenfektandan 100 adet, eldivenden bin adet, sıvı sabundan 25 adet temin etti. Ayrıca iki tulum ve bir adet vizör koruyucu da temin eden İsmet Turan, toplamda 10 bin liralık malzemeyi ücretsiz olarak vatandaş ile buluşturdu.

 

Biz bize yeteriz

 

Ziyaret ettiği Şirket Müdürü Hüseyin Urin ve Muhsin Tekin ile Çiçek Tekstil’e desteklerinden ötürü teşekkürlerini sunan Turan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi, ‘Biz bize yeteriz’. Bu süreçte birlik ve beraberliğimizi sürdürmeli ve paylaşım içerisinde olmalıyız. Ayrıca koronavirüs tedbirleri kapsamında gereken önlemleri almaya özen göstermeliyiz. Mahalleli olarak üzerimize düşeni yerine getirmeye gayret ediyoruz” sözlerine yer verdi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER