24 saat çalışarak 3 günde tamamlanacak

Karasu dörtyol ışıklar mevkiinde Cuma günü kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Karasu ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile SEDAŞ ve Karayolları ekipleri, bölgede adeta seferberlik ilan etti. Çalışma, 24 saat esaslı devam ederek üç günde tamamlanacak.

24 saat çalışarak 3 günde tamamlanacak


-

DÖRTYOL IŞIKLARDA KASPAMLI ÇALIŞMA (izle):

...

Cuma günü Karasu dörtyol ışıklar mevkiinde kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Karasu Belediyesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SEDAŞ ekipleri ile Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ortak çalışma ile dörtyol ışıklar mevkiinde yol genişletme ve düzenleme gerçekleştirilecek.

Ekiplerin, 24 saat esaslı çalışarak ışıklar mevkii ile Plaj Caddesi’ni kapsayan alanın üç gün içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. Bu süre zarfında yaşanacak olan trafik yoğunluğu ve aksaklıklar için yetkililer, Karasu halkından ve tatilcilerden anlayış beklediklerini de belirtti.

Işıklar mevkiinin tamamlanmasının ardından İstanbul Caddesi üzerinde “Ölüm yolu” olarak bilinen ve bugüne kadar çok sayıda maddi hasarlı, yaralanmalı hatta ölümlü kazaların yaşandığı yolun Liman kavşağına kadar düzenlenerek kuralına uygun, bölünmüş yol haline getirilmesi ve çalışmanın Kurban Bayramı’na kadar tamamlanması planlanıyor.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir takmaz
kadir takmaz - 1 yıl Önce

bütün kış yattılar sezon başladı insanlar tatile gelmeye başladılar sahil kısmın köstebek yuvasına çevirdiler yediğimiz toz yetmiyordu birazdaha bozsunlar yasakların olduğu günlerde neden yapılmadı da yoğunluğun başladığı günlerde yapıldı pes diyorum

cemil aydın
cemil aydın @kadir takmaz - 1 yıl Önce

Birşeyler yapılsın yeterki de tuz yutmaya razıyız,,Karasumuzu güzelleştiren Başkan İhsan Sarı ya teşekkürlerimi sunuyorum.

nevzat agay
nevzat agay - 1 yıl Önce

Hiç acelesi yok,,10 günde yapın ama güzel olsun,,,Belediye Başkanı İhsan Sarı yı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum,,Karasu,karasu olalı,böyle çalışma görmedi,,helal olsun adama.

SIRADAKİ HABER