28 yıldır gelmeyen sıra, 2 saatte geldi

Karasu Yalı Mahallesi 234.Sokak ile bu sokakla kesişen 220 ve 221.sokakların yazın yolun tozundan, kışın yolun çamurundan geçilmediğini ifade eden sokak sakinlerinden Bahattin Topal, “Artık biri el uzatsın” demişti. 28 yıldır asfalt sırasının kendilerine gelmediği söylenen 234.sokağa 2 saat içerisinde sıra geldi.

28 yıldır gelmeyen sıra, 2 saatte geldi

-

Karasu Çağdaş sapağının alt kısmında bulunan 234.Sokak sakinlerinden Bahattin Topal, ana sokak ile bu sokakla kesişen 220 ve 221.sokakların perişan halde olduğunu belirtmiş ve “28 yıldır asfalt yüzü görmedik. Bir türlü bize sıra gelmedi” demişti. Topal’ın sözleri ilçe ve il basınında haber konusu oldu.

Topal’ın ifadelerine göre 28 yıldır gelinmesini bekleyen sıranın 2 saatte gelmiş olması dikkat çekti. Karasu Belediyesi, sokak sakinlerinin şikayetine duyarsız kalmadı ve konuyla alakalı haberlerin ilçe ve il basınında çıkmasından iki saat sonra 234.Sokak’a dolgu malzemesi dökerek kış mevsiminde oluşan çukur ve biriken su sorununa geçici de olsa çözüm buldu.

234.SOKAĞIN ESKİ HALİ:

234.SOKAĞIN 2 SAAT SONRAKİ HALİ:

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Demek ki her gün bir sokağı haber yapmak lazım. Haber yapılan sokak asfaltlanıyor. HABER ve REKLAM BELEDİYECİLİĞİNE döndü olay.

Ayten Cumgay
Ayten Cumgay - 1 ay Önce

Bizim apartmanımızın önünüzde asfalt yapıcaz diye 50 yıllık binanın ve dükkanın önüne koridor gibi duvar Ören belediye, dilekçelerimize cevap vermeyen işleme koymayan belediye, şikayetlerimizi dikkate almayan başınabuyruk fen işleri mühendisi

SIRADAKİ HABER