300 tonluk duba, Karasu'da karaya oturdu

Sakarya’nın Karasu ve Kocaali sahillerinde bir yıldan beri atık madde toplayan yaklaşık 300 tonluk duba, şiddetli poyraz rüzgarı nedeniyle karaya oturdu. Karasu’nun Küçükboğaz mevkiinde işçi kampı önünde kuma saplanan duba, kurtarılmayı bekliyor.

300 tonluk duba, Karasu'da karaya oturdu

-

300 TONLUK DUBA, KURTARILMAYI BEKLİYOR (izle):

Karadeniz’in Karasu ve Kocaali kıyılarında bir yıldan bu yana gemi batığı parçaları ve atık madde toplayan ve özel bir firmaya ait olan Delta Efe isimli 300 tonluk duba, şiddetli rüzgar ve Karadeniz’in dalgalarına dayanamayarak, kıyıya 300 metre açıktan sürüklenerek karaya oturdu.

Karasu’nun Küçükboğaz mevkiinde bulunan ve işçi kampı diye bilinen tesislerin önünde gece saatlerinde kuma saplanan dev duba, bir gün süreyle burada bekletilecek. 300 tonluk dubanın, Cuma günü sabah saatlerinde bulunduğu yerden çekilerek Karadeniz açıklarına götürülmesi bekleniyor.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER