40 mahallede ikinci evre

Karasu’da yaz sezonunun yoğun bir şekilde başlamasıyla birlikte, Karasu Belediyesi ekipleri de sinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını arttırdı. Belediye Başkanı Sarı, “Halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için ekiplerimiz ilaçlama çalışmalarına yoğunluk verecek” dedi.

40 mahallede ikinci evre


Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sinek, sivrisinek ve haşerelere karşın, cadde ve sokaklarda ilaçlama çalışmalarına yoğunluk verdi. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı park ve bahçeler gibi açık alanlarda ilaçlama çalışmalarının süreceği belirtildi.

 

Karasu Belediye Bakanı İshak Sarı, “Yaz sezonu başlamadan önce Mart ayı başlarında larva ilaçlama çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Larva ilaçlama çalışmalarımıza belirli bölgelerde devam ediyoruz” dedi.

 

“Pek çok olumsuzluğa davetiye çıkaran sinek ve sivrisineğe mücadele, belirlenen program çerçevesinde aralıksız devam edecek” diyen Sarı, “İlaçlama araçlarımızı ilçemizin her noktasına ulaştırarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 23:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER