Acarlar Longozu’na sonbaharda yoğun ilgi

Türkiye’nin tek parça en büyük su basar ormanı olan Acarlar Longozu, sonbaharda sahip olduğu güzellikleriyle de dikkat çekiyor. Longoza sonbahar aylarında da yoğun ziyaret gerçekleştiriliyor.

Acarlar Longozu’na sonbaharda yoğun ilgi


-

ACARLAR LONGOZU'NA SONBAHARDA YOĞUN İLGİ (izle):

...

Sakarya’nın sayılı doğal güzelliklerinden biri olan Türkiye’nin de en büyük tek parça su basar ormanı Acarlar Longozu, sonbaharın gelmesiyle ayrı bir güzelliğe büründü. Longoza, sonbahar aylarında da çok sayıda ziyaretçinin gelmesi gözlerden kaçmadı.

Ailesiyle birlikte longozu gezen Burak Balyemez, “İlk defa geldik. Çok güzel bir ortam. Karasu, yeşiliyle ve doğasıyla çok özel bir bölge. Longoz, bakımlı ve temiz durumda. Ailemle gezdik ve çok mutlu olduk. Herkese tavsiye ederiz” dedi.

Kütahya’dan balayı için Sakarya’ya geldiklerini söyleyen Kemal Yel ise “Karasu’yu internetten araştırdık. Kaldığımız yere de yakındı. Çok memnun kaldık” derken İstanbul’dan dinlenmek için geldiğini ifade eden Mehmet Ali Eken de “Doğa için, kalabalıktan uzaklaşmak ve sessiz kalmak için günübirlik geldik. Müthiş bir sonbahar havası var ve epey zengin bir doğa harikası” diyerek Acarlar Longozu’nu beğendiğini ifade etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2022, 20:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER