Açıldığı gibi kapatıldı

Vatan (Samanyolu) Caddesi’nin İstanbul Caddesi girişi, asfalt çalışmalarının sona ermesi nedeniyle yeniden kapandı. Girişin kapanmasından habersiz sürücüler, Sanayi kavşağına kadar gidip dönmek zorunda kaldı.

Açıldığı gibi kapatıldı

Karasu Plaj Caddesi’nde asfalt çalışmalarının sürdüğü sırada Vatan Caddesi’nin İstanbul Caddesi tarafındaki girişi açılmıştı. Plaj Caddesi’ndeki çalışmaların devam ettiği süre boyunca Kocaali istikametinden gelen araçlar ve Vatan Caddesi’nden Yenimahalle’ye dönecek araçlar, açılması merakla beklenen kavşağı kullanmışlardı.

 

Plaj Caddesi’nin asfalt çalışmalarının sona ermesiyle birlikte, özel bir izinle açılan Vatan Caddesi’nin girişi, karayolları tarafından yeniden geçişe kapatıldı. Karasulu sürücüler, trafik yoğunluğunun ışıklara ve Plaj Caddesi’ne yüklenmesinden şikayet ederken, karayolları da “Trafik lambalarına bu kadar yakın mesafede bir kavşak projesi verilmesi mümkün değil” açıklamasını yapmıştı. Girişin kapanmasından haberi olmayan sürücüler, duruma yeniden tepki gösterirken, yeniden açılıp açılmayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 21:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER