Adalet Sarayı kampanyaya destek verecek

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, Türk Kızılay gönüllüleriyle birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Haluk Çınarbay’ın daveti üzerine bir ziyarette bulundu. Ziyarette, Cuma günü gerçekleştirilecek olan kan bağışı kampanyasının detayları görüşüldü.

Adalet Sarayı kampanyaya destek verecek


-

Cumhuriyet Başsavcısı Haluk Çınarbay’ın daveti üzerine Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi ve Türk Kızılay Karasu gönüllüleri, Çınarbay’a ziyarette bulundu. Çınarbay, Ekşi ve gönüllülere Adalet Sarayı önünde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nın da dahilinde kan bağışı kampanyası gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

Çınarbay’ın tekliflerinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden Adem Ekşi, “Cumhuriyet Başsavcımız Çınarbay, Türk Kızılay’ın kan bağışı kampanyalarına destek vermek istediklerini belirtti. Türk Kızılay’ına olan bu duyarlılık ve hassasiyetinden ötürü kendisine teşekkür ederiz. Bizi son derece onore etti” dedi.

Gerçekleşen ziyarette Adalet Sarayı’nda Cuma günü kan bağışı kampanyasının düzenleneceği belirtildi.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 05:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER