Akkum, asfaltına kavuştu

Karasu Akkum Mahallesi senelerdir beklediği asfalta kavuştu. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu da çalışmaları yerinde inceledi.

Akkum, asfaltına kavuştu

Sağır: Beklentilerimiz karşılandı

 

Karasu Akkum Mahallesi Muhtarı Mustafa Sağır “Senelerdir mahalle yollarımızın durumu gözler önündeydi. Yol genişletme çalışmalarının ardından yaklaşık 6 ay sonra asfalt mahallemize geldi. Mahallemize gelmesini istediğimiz asfalt için birçok girişimlerde bulunduk, bekledik ve sabrettik. Yıllar sonra ise Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, mahallemize asfalt serim işlemi için ekiplerini harekete geçirdi. Mahalle halkı olarak yıllardır hasret kaldığımız asfalta kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mahallemize hizmetlerini esirgemeyen, beklentilerimizi olumlu şekilde sonlandıran Karasu Belediye Başkanımız Mehmet İspiroğlu’na ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na sonsuz teşekkür ederim” dedi.

 

İspiroğlu: Toçoğlu demek, hizmet demek

 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise yaptığı açıklamada, “Daha öncede dile getirdiğimiz gibi, Zeki Toçoğlu demek Karasu demek, Zeki Toçoğlu demek Sakarya demek, Zeki Toçoğlu demek hizmet demektir. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu Karasu'nun geleceğine güçlü hizmetler getirmeye devam ediyor. İlçemizin Kancalar, Gölköprü ve Resuller Mahalleleri arası grup yollarına sıcak asfalt serim çalışmalarının tamamlanmasının ardından şimdi de Akkum mahallemizde sıcak asfalt çalışmaları Sakarya büyükşehir belediye ekiplerince başlatıldı” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 07:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karasu sakini
Karasu sakini - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun. Darısı başımıza. Yeni yapılan ve bu yıl eğitim öğretim e açılan Yalı Mahallesi İlköğretim okulunun sokağı 142/2 sokak moloz ve toprak yığını ı ile dolmuş. Sokakta araçlar geçemiyor.. Çocuklar için risk li durum da. Belediye ye haber verdim. 2 defa fen işlerine gittim. Sonuç yok. Haber yapılmasını istiyoruz

Yılmaz Karadağ
Yılmaz Karadağ - 4 yıl Önce

Yalı mahallesi de asfalt yapimina daha fazla ihtiyaç var nedense hizmetler hep oturmuş mahallelere yapiliyor

Meryem
Meryem - 4 yıl Önce

Bizde Akkum 359. Sokaktayız biz asfalt çalışması görmedik köy sokakları bile burdan çok daha güzeldir. Buraya uğrarsınız inşallah

SIRADAKİ HABER