Asfalt çalışmaları sürüyor

Karasu Belediyesi’nin hizmet sınırları içerisinde bulunan alanlarda yürüttüğü asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Asfalt çalışmaları sürüyor

Daha önce ilçe merkezinin en büyük mahallesinden biri olan Yalı mahallesinde asfalt döküm çalışmasının çoğunu tamamlayan ekipler, şimdide Üçoluk Mahallesi Ceylandere mevkiinde soğuk asfalt dökme çalışmalarını Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun talimatları doğrultusunda başlattılar. Fen İşleri Müdürlüğünün yaptığı açıklamaya göre her hangi bir aksaklık yaşanmaması durumunda çalışmaların hedeflenen tarihte bitirilmesi planlanıyor.

 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun yaptığı açıklamaya göre; “Uzun zamandan beri hava şartları asfalt çalışmaları için olumlu gidiyor, bizlerde bunu fırsat bilerek çalışmalarımıza hız verdik. Hem Karasu Belediyesi hem de Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerimizle birlikte, vatandaşlarımıza rahat bir ulaşım sağlayabilmek amacıyla asfalt dökümüne başladık. Şu anda Yalı Mahallemizin ve Aziziye Mahallemizin ara caddelerinde sıcak asfalt hizmetlerimiz, Üçoluk Mahallemizde de soğuk asfalt çalışmamız devam etmekte. Bununla birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyemizin başlattığı Kancalar Mahallemiz, Gölköprü Mahallemiz ve Resuller Mahallemizin grup yolları sıcak asfalt çalışmaları da devam etmektedir” dedi.

 

İspiroğlu, “Bundan sonra da tüm ekiplerimizle birlikte Karasu genelinde asfaltlama çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hava şartları müsait olduğu sürece bu çalışmalarımız devam edecektir. Daha önce belirttiğimiz gibi biz, asfalt dökümüne yönelik tüm hazırlıklarımızı önceden hazırlamıştık. SASKİ’nin İlçemizde sürdürdüğü çalışmaları tamamlamasının ardından Asfalt döküm hizmetlerimizi titizlikle başlatıyoruz. Vatandaşlarımıza daha rahat, daha kolay bir ulaşım sunmak için çalışmalarımız, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte tüm hızıyla devam edecektir” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 12:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
KAMİL KURT
KAMİL KURT - 4 yıl Önce

BIZIM ŞU KUZULUK MAHALLESI BU TUR HIZMETLER YÖNÜNDEN NEDEN IHMAL EDİLİYOR ANLAYAMIYORUM...O HALDE ÖNÜMÜZDEKİ İLK YEREL SEÇİMDE TÜM MAHALLE OYDAŞLARI AYAĞA KALKMALIDIR...

Adil
Adil - 4 yıl Önce

Kesinlikle asfalt yapilmali yali mh 110 sk arac gecince cok toz kalkiyor ne kahvalti ne çamaşır hepsi batiyor

Hğseyin
Hğseyin - 4 yıl Önce

Karasu cıhanhabere burdan seslenıyorum ben karau akkum yoyunde dogup buyudum madem haber yapıorsunuz vegüzel haberler verıyorsunuz kı bır yıldır sızlerın vrrdınız habetlerlen karasuda tüm olan bıtenden haberdar oluyorum öncelıklen sızler cıhan haber olan ekıbınıze sonsuz tesekkurlerımı sunarım benım fıyecegım vrısteyım sızlerden su olacak akkum köyü bır yıldır. Yolları perısan halde duruyor bu köyümüzün muhtatındamı hata yoksa baskanımızın ilgısızlıgındenmı eger bu yazıma bır cevap yada bır yorum yazar sanız mınnettar kalırım tskkr rderım

SIRADAKİ HABER