Aşını ol, bisiklet ve tabletini kap

Karasu Belediyesi tarafından gençleri aşıya teşvik etmek amacıyla bir kampanya gerçekleştirildi. Kampanyaya göre, şu ana kadar hiç aşı olmayan gençlere aşı olmaları halinde bisiklet ve tablet hediye edilecek.

Aşını ol, bisiklet ve tabletini kap


-

Şimdiye kadar hiç aşı olmayan gençlere yönelik tablet ve bisiklet ödüllü aşı kampanyası başlatan Karasu Belediyesi, 6-30 Eylül tarihleri arasında aşı yaptıran 15-30 yaş arası gençler arasından 3 kişiye kura ile iki bisiklet ve bir tablet hediye etti.

Toplum sağlığı açısından da bu oranı daha yükseklere çıkarmak istediklerini aktaran Belediye Başkanı İshak Sarı, “Covit-19 salgınına duyarlı olmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla bir kampanya düzenledik. Bu kampanya ile 6 Eylül ve 30 Eylül 2021 tarihleri arasında aşı yaptıran 15 ile 30 yaş arasında olan vatandaşlarımıza bisiklet ve tablet hediyesi veriyoruz” dedi.

KISA ZAMANDA HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ

Gençleri gönüllü olarak aşı olmaya davet ettiklerini de belirten Başkan Sarı, “Aşı olmaya teşvik ile ilgili yoğun bir çaba içindeyiz. Gerek sosyal medya aracılığı gerekse anonslarla titiz çalışmalar yürütüyoruz. Aşı oranını en üst seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz. Başlattığımız kampanyanın da desteğiyle kısa zamanda hedefimize ulaşacağımız kanaatindeyim” ifadelerini kullandı.

Başkan İshak Sarı, 6 Eylül Pazartesi günü başlayan kampanya kapsamında 30 Eylül’e kadar ilk doz aşısını yaptıranlar arasından üç kişiye kura ile iki bisiklet ve bir tablet hediye edileceğini de kaydetti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 16:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gercek karasulu
Gercek karasulu - 10 ay Önce

Bisiklet tablet verene kadar sorun bakayim başkana karasuspor a ne oldu bu kadar nankörlük olmaz bir belediye kendi geçmişine sahip çıkamıyor yazık günah koltuk sevdasi uzun sürmez bilesin

SIRADAKİ HABER