Başkan İshak Sarı, makamında öğrencileri ağırladı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Sarı, Karasu’da hayata geçirilen projeleri aktardı ve onların sorularını yanıtladı.

Başkan İshak Sarı, makamında öğrencileri ağırladı


-

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette 4. sınıf öğrencileri Emirhan Boz, Mine Demir ve Tuğba Çavuşoğlu hazır bulundu.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan İshak Sarı, Karasu’da hayata geçirilen projeleri anlattı ve öğrencilerin sorularını yanıtladı. Bölümleriyle ilgili bilgiler veren üniversite öğrencileri Başkan İshak Sarı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Sarı ise, öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman öğrencilerin yanında olduklarını belirtti. Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2022, 12:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil aydın
cemil aydın - 5 ay Önce

Başkanım Karasulu futbolseverlerin de yanında olun,,32 evlerde halka açık mini futbol sahası istiyoruz.Tenis,voleybol,basketbolseverlere gösterilen ilginin futbolseverlere de gösterilmesini istiyoruz.
Mevcut saha halka açık değil,bizlere yasak,,saha ticari yer alanı haline geldi.
Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER