Belediye, yedi taşınmazın satışı için yetki aldı

On gündem maddesinin yer aldığı Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gizli oylama ile Denetim Komisyonuna beş üye seçildi. Son gündem maddesine göre ilçenin beş mahallesinde yedi taşınmazın satışının Belediye Başkanı ve encümenine yetki verilmesi konusu meclisin onayından geçti.

Belediye, yedi taşınmazın satışı için yetki aldı


-

Karasu Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İshak Sarı başkanlığında Salı günü saat 14:00’da gerçekleşti. İlk maddesinde yer alan belediye meclisinin her yıl bir ay tatil edilmesine ilişkin konuya göre, 2021 yılında Eylül ayında tatil edilmesine karar verildi.

Dikkat çeken bir diğer gündem maddesi ise, Denetim Komisyonu’na gizli oylama ile beş üyenin seçilmesiydi. Yapılan oylama sonucunda, Denetim Komisyonu üyeliğine AK Partili meclis üyeleri Yakup Ayar, Esra Bıyıklıoğlu, Murat Kaçar, CHP’li Meclis Üyesi Mustafa İngenç ve MHP’li Meclis Üyesi İsmet Günaydın seçildi.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne bağlı gündem maddesine göre, Darıçayırı Mahallesi’nde bir, Karasu Mahallesi’nde (Küçük Karasu) iki, Kızılcık Mahallesi’nde bir, Kuyumcullu Mahallesi’nde bir, Yassıgeçit Mahallesi’nde iki taşınmazın satışı için Belediye Başkanı ve encümene, oybirliğiyle yetki verildi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 10:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karasu
Karasu - 2 yıl Önce

Devletin, yani milletin malını "Paşa paşa satarım arkadaş" deyip bu aziz milletin adeta altın yumurtlayan tavuğu, göz bebeği, alın teri olan Erdemir, Tüpraş gibi nadide kurumları satanları gördük biz. Kim takar senin yedi taşınmazını.

SIRADAKİ HABER