Biz, büyük bir aileyiz

Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleriyle yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, “Amacımız hep birlikte taşın altına elimizi koyarak bu belediyeyi daha güzel yerlere taşımak” dedi.

Biz, büyük bir aileyiz


-

Tüm çalışmalarında iyi niyet, motivasyon ve verimliliği önemseyerek hizmet ürettiklerini söyleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Biz, büyük bir aileyiz” dediği belediye personeli ile sık sık bir araya geliyor.

Belediye Başkanı İshak Sarı, “Cennet İlçemiz Karasu’ya hizmet için yaz kış, yağmur çamur demeden hep birlikte bir ekip olarak çalıştığımız personelimize çok teşekkür ediyorum. Tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyor, çözüm için de kalıcı adımlar atıyoruz” dedi.

“Bugüne kadar hayal dahi edilemeyen hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturduk. Biz, büyük bir aileyiz” diyen Sarı, sözlerini “Sizler de bu büyük ailenin değerli bireylerisiniz. Bu sorumluluk bilinciyle çalışmalarınıza devam etmenizi diliyor, bugüne kadar ve bundan sonra vereceğiniz emekler için hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” ifadeleriyle bitirdi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER