BMC Karasu tesisinde söküm işlemi başladı

Büyük umutlarla ve görkemli açılışlarla Sakarya’nın Karasu ilçesinde üretim tesisi kuran BMC fabrika alanında söküm çalışmaları başladı. Perşembe günü başlayan çalışmalarla çelik konstrüksiyonlara ait betonlar, tırlarla Ankara’ya taşınmaya başlandı.

BMC Karasu tesisinde söküm işlemi başladı


-

BMC KARASU FABRİKASINDA SÖKÜM BAŞLADI (izle):

...

Karasu İhsaniye Mahallesi sahilinde temeli atılan ve kapalı alan inşaatı başlatılan fakat daha sonra yarıda bırakılan BMC teknoloji ve üretim üssünde söküm çalışmaları başladı. Fabrikanın çelik konstrüksiyonlarına ait beton bloklar, vinçler yardımıyla sökülerek tırlara yükleniyor. Tırlar, iki saat arayla yola çıkartılıyor.

Toplam 112 adet tır ile beton blokların Ankara’ya taşınarak bir depoya teslim edileceği öğrenildi. Büyük umutlarla ve görkemli törenlerle açılara üretim yapması beklenen BMC teknoloji ve üretim üssünün, söküm çalışmalarıyla birlikte Karasu’dan ve Sakarya’dan vazgeçtiği de net olarak kesinleşmiş oldu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2022, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 7 ay Önce

Allah bu millete feraset versin. Diyecek çok şey var ama diyecek bişey yok! Ama olsun yol yapıyorlar! Yolu yapıyorlar gerçekten hala bunları görmeyen görmezden gelenler var. Millet olarak artık aklımızı başımıza almalıyız yoksa daha çoook güdülürüz. Tepedeki yerin efendisi olduğumuzun bilincinde olmazsak 40 sene sonra yine aynı şeyler yaşanır.

cemil aydın
cemil aydın - 7 ay Önce

BMC nin sahibini içeri almak lazım,hesap vermeli......yazık günah bu paralara,milletin cebinden çıkıyor.

.
. @cemil aydın - 6 ay Önce

BMC,cengiz,kalyon,Limak bunlar paravan birer şirket sadece. :) Asıl sahibini kimse içeri alamaz anca seçimlerden sonra olur.

SIRADAKİ HABER