“Bu hafta, bizim haftamız”

Karasu İlçe Müftülüğü, 1 - 7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Karasu Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Hastane çalışanları ve hastalara gül takdim eden heyet, ziyaret sonrası esnaf ziyaretinde bulunarak çalışanlara ve vatandaşlara, günün anlam ve önemini aktardı.

“Bu hafta, bizim haftamız”


-

1 - 7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Karasu İlçe Müftüsü Bektaş Günay, Karasu Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Müftü Günay’a İlçe Vaizi Fatma Günay, Din Hizmetlileri Uzmanı Seyfettin Sevinç, Merkez Camii İmam Hatibi Ali Sarımert de eşlik etti.

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Delalettin Akyol ile ziyaretlerine başlayan Günay ve beraberindekiler, sağlık çalışanlarına kolaylıklar, hastalara ise şifalar dileyerek birer gül takdim etti. Haftanın öneminden söz ederek farkındalık oluşturan Günay ve beraberindekiler, hastanedeki ziyaretlerinin ardından esnaflara da uğramayı ihmal etmedi.

Çalışanlara kolaylıklar dileyerek gül takdim eden Bektaş Günay ve beraberindeki heyet, vatandaşlara da günün anlam ve önemini anlatarak kendilerine gül hediye etti. Bir haftayı dolu dolu geçireceklerini ifade eden Müftü Günay, ziyaretin sonunda bir kez daha Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan kan bağışı kampanyası için davette bulundu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER