Bu proje çocukları çok sevindirecek

Karasu Belediyesi, Sıfır Atık Toplama ve Sosyal Yardımlaşma Projesi kapsamında “Kullanılmış Oyuncak Kumbarası” projesini hayata geçirdi.

Bu proje çocukları çok sevindirecek


-

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü koordinesinde ilk etapta Karasu Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı girişine yerleştirilen kumbaraya çocuklar evlerinde kullanmadıkları oyuncakları atabilecekler. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri kumbarada, ihtiyaç sahibi kişilerin kullanabilmesi için tekrar kullanılabilir oyuncakların toplanacağını belirttiler.

Karasu’ya değer katacak projeleri hayata geçirdiklerini dile getiren Belediye Başkanı İshak Sarı, “Amacımız sadece yol ve alt yapı oluşturmaktan daha öte sosyal ve kültürel projeleri hayata geçirmek, hem de hayatı kolaylaştıracak alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürmektir” dedi.

“Vatandaşlarımızın bu kumbaraya atacakları oyuncaklar ihtiyacı olan çocuklarımız ve gençlerimize teslim edilecek” diyen Başkan Sarı, “Sosyal ve kültürel bağları güçlendirecek bu projemize halkımızın katılımın yüksek olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER