Bulduğu cüzdanı bakın ne yaptı?

Karasu Kuzuluk Mahallesi’nde yaşayan Ali Bayram, yolda bir cüzdan buldu. Bulduğu cüzdanın içine bakan Bayram, bakın ne yaptı?

Bulduğu cüzdanı bakın ne yaptı?

Kuzuluk Mahallesi sakinlerinden Ali Bayram, Karasu’da bir cüzdan buldu. Cüzdanın içini açan Bayram, hiç düşünmeden aklından geçen ilk şeyi yaptı. Cüzdanın Filiz Ö. Adından bir bayana ait olduğunu fark eden Ali Bayram, cüzdanın sahibine ulaşarak, onu sahibine teslim etti.

 

Kayıp cüzdanına kavuşan Filiz Ö, “İçerisindeki paraya değil, kimlik, kartlar ve manevi eşyalarıma kavuşmak beni çok mutlu etti. Kara kara düşünürken cüzdanıma kavuştum. Ali Bayram'a çok teşekkür ediyorum” dedi. ‘İnsanlık hala ölmedi’ dedirten bu duyarlı davranışı ortaya koyan Ali Bayram, “Ben, yapmam gereken insanlık vazifemi yaptım. Herkesin böyle yapması gerekmez mi?” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 23:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Bayram
Ali Bayram - 4 yıl Önce

İlk önce beni onere eden sayın filiz ö hanıma teşekkür ederim. Benim yapmam gereken o çantayı sahibine ulaştırmaktı ve kısa bir süre zarfında canlı yayın yaparak çanta sahibine ulaştırmayı başardım çok mutluyum belkide o çanta içerisinde bayanın açil ihtiyacı olan evraklarda vardı iyiki bulmuşum bir başkasına denk gelmemiş olsaydı içindeki paraları alır çantayıda bir kenara atabilirlerdi allahın takdiri helal kazançmış saygılarımla.

SIRADAKİ HABER