Buzlar eridi, cankurtaranlar görev başında olacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı arasındaki buzlar eridi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret eden Yüce ve Sarı, buzları eritirken cankurtaran ekiplerinin yaz dönemi boyunca Karasu sahil hattında Büyükşehir bünyesinde görevlerini yerine getirmeye devam edeceği belirtildi.

Buzlar eridi, cankurtaranlar görev başında olacak


-

Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamalarla Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı arasında yaşanan gerginlik, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in davetiyle son buldu.

Başkan Yüce ve Başkan Sarı, gerçekleştirdikleri görüşmeyle buzların eridiğinin mesajını verdi. Ziyarette AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit de hazır bulundu. Yaz sezonunda cankurtaran ekiplerinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vereceği ifade edildi.

SORUNSUZ BİR SEZON TEMENNİSİ

Görüşme sonrası açıklama yapan Başkan İshak Sarı, “İlçemizde yaz sezonunda beach hizmeti veren işletmelerin hukuken cankurtaran hizmeti vermeleri yasal bir zorunluluk. Bu hizmetlere ek olarak Büyükşehir Belediyemizin de cankurtaran ekibi ile sorunsuz bir yaz sezonu geçireceğimiz düşüncesindeyim” dedi.

Başkan Sarı, “İlçemize verilen bu önemli hizmetten dolayı AK Parti Sakarya İl Başkanımız Yunus Tever'e ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye teşekkürlerimi sunarken tüm cankurtaran ekiplerimize sorunsuz bir yaz sezonu diliyorum” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2022, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir takmaz
kadir takmaz - 7 ay Önce

karasu daki beach lerde ben hiç can kurtaran görmedim ayrıca olan beach ler alanlarını denize okadar yakınlaştırıyorlarki cankurtaranların müdahale etmelerine yer kalmıyor

Harbici
Harbici - 7 ay Önce

Cankurtaran işi tamam güzel teşekkürler ederim kendi adıma,ama kıyı erozyonu ve dalga kıranlar işi yerinde sayıyor.Yola gelince dalgalar yol yıkılınca mı yapılacakkk.

bahri zengin
bahri zengin - 7 ay Önce

Beach hizmeti ne demek ya,,bunun bir türkçesi yok mu? Lütfen anlaşılır bir dil kullanalım.

SIRADAKİ HABER