Dalgakıran sorunu Bakan Karaismailoğlu’na sunuldu

Hafta sonu Sakarya’ya gelen ve toplu bir açılışa katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Karasu’nun kapısında bekleyen büyük tehlike olan dalgakıran sorunu bizzat iletildi. Bakan Karaismailoğlu, Sarı ve Yavuzyiğit’ten konu ile ilgili detaylı bilgi aldı.

Dalgakıran sorunu Bakan Karaismailoğlu’na sunuldu


-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’ya geldiği cumartesi günü Kaynarca-Karasu-Kocaali yolu ile Karasu Tüneli’nin de açılışı gerçekleştirildi. Açılış alanında bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na dalgakıran sorunu iletildi.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Karasu’nun kapısındaki en büyük tehlike olan dalgakıran sorununu Bakan Karaismailoğlu’na bizzat fotoğraf ve dosyalarla iletti. Konuyla yakından ilgilenen Karaismailoğlu, konunun takipçisi olunacağını belirtti.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2022, 16:08


YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 2 ay Önce

Bizlerde ha bu gün ha yarın başlanacak diye bekleyip duruyorduk.Özür dilerim kusura bakmayında benzetme mi Nasrettin hoca misali desenize ölme eşeğim ölme, yonca bitecek, sen de yersin ben de’ye benzer bir durum yaşıyoruz ya sahil yürüyüş yolu yıkıldıktan sonra yâda sahil yürüyüş yoluna yani kumsalımız 20-30 metre kalınca yapılacak veya yapılmayacak. İnşAllah tersi olur da bir an önce bu canım yürüyüş yolu sahil projesi mahvolmadan yapılır.Tam Sekiz ay bitti ancak tam yetkilisine şimdi mi ulaşabiliyorsunuz ? sayın siyasi yetkili ve ilgililerimiz.Yazık oluyor bu sahile bu sahil projesine Sayın Karasulular Karasu’muzun ileri gelen idari ve siyasileri kuvvetli bir şekilde ele alın bu meseleyi bakın Akçakoca’ya başlanalı aylar oldu.

SIRADAKİ HABER