Demir’den o paylaşım ile ilgili açıklama

Salı günü Karasu Yenimahalle’de Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile bir araya gelen Sadık Demir, çok konuşulan paylaşımıyla ilgili açıklamada bulundu. Demir, Babaoğlu ile ilişkilerinin 20 yılı aşkın dostluğa dayandığını vurguladı.

Demir’den o paylaşım ile ilgili açıklama


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi


Karasulu Sadık Demir, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile Salı günü bir araya geldi. Demir’in buluşmadan çekildiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşması üzerine kulislerde dedikodular döndü.

 

Paylaşıma ilişkin açıklama yapan Sadık Demir, Başkan Babaoğlu’nun Kocaali’den bir program dönüşü kendilerine nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyledi. Demir, haber siteleri üzerinden yapılan paylaşımın çarpıtılarak haber yapıldığını da sözlerine ekledi.

 

BAĞIM YOK

 

Turgut Babaoğlu ile 20 yılı aşkın süredir dostluklarının olduğuna da değinen Demir, “Kendisiyle abi kardeş ilişkimiz var. Ayrıca uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev aldık” dedi.

 

Kendisinin iki yıldır hiçbir siyasi parti ile bağının olmadığını da ifade eden Demir, “Haber, Turgut Babaoğlu’nu zora sokmak için kasıtlı yapılmış ve yaptırılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” diyerek açıklamasına son verdi.

 

SADIK DEMİR'iN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI:

 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER