Denetimler, saniye saniye kaydedilecek

Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak amacıyla denetim ve uygulamalarda görüntü ile birlikte ses kaydı yapan yaka kameralı kullanımına başladı.

Denetimler, saniye saniye kaydedilecek


-

Halkın güvenliği ve ilçenin düzenini korumaya yönelik hizmetlere ağırlık verdiklerini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yeni bir uygulamaya imza attıklarını belirtti. Zabıta ekipleri, denetimlerde bundan sonra sesli ve görüntülü kayıt yapabilen ve uzun süre çalışmaya uygun, yüksek çözünürlüklü yaka kameraları kullanacak.

Yaka kameraları sayesinde talep ve şikâyetlerin daha sağlıklı değerlendirileceğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Şeffaf denetim ilkesi doğrultusunda hem personel hem de vatandaşlarımız açısından doğru bir hizmeti hayata geçirdiğimiz kanaatindeyim. Vatandaşlarımıza her zaman kaliteli hizmet sunma çabası içerisindeyiz” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 10:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
mubi
mubi - 8 ay Önce

Bu tür görüntülerin yasal olmadığını duydum kesinlikle kabul edilemez şahsen istemem böyle bir uygulamayı .. Nasıl kurumlar kabul etmiyorsa vatandaş hakları da ihlal edilmemeli..

SIRADAKİ HABER