Doktorlar açıklama yaptı

Karasu Anadolu Lisesi Müdürü Nedim Çalık'ın sağlık durumu hakkında doktorlardan açıklama geldi. Çalık'ın sağlık durumu hakkında işte detaylı bilgiler:

Doktorlar açıklama yaptı

Geçirdiği kalp krizi sonucu Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğum bakım ünitesinde tedavi gören Karasu Anadolu Lisesi Müdürü Nedim Çalık'ın sağlık durumu hakkında doktorlar açıklama yaptı.

 

Ağabey Mehmet Çalık, sosyal medya hesabından duyurduğu haberde, "Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde yatmakta olan ağabeyim Nedim Çalık ile ilgili bugün doktorundan hayati tehlikeyi atlattığına dair hayırlı bir haber aldık. Dualarınız için Allah razı olsun" ifadelerine yer verdi.

 

Nedim Çalık, 2 Mayıs Salı gününden itibaren Sakarya'da yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte ve damaralrında pıhtılaşma tehlikesi ile karşı karşıya kalındığı belirtilmiş ve ziyarete izin verilmemişti. Doktorlardan edinilen bilgiye göre de Çalık'ın hayati tehlikeyi atlattığı, yarından itibaren ziyaretçiler ile görüştürülebileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf keskin
Yusuf keskin - 4 yıl Önce

Nedim hocam allah c.c sifa versin.

SIRADAKİ HABER