Emniyet, tam kadro sahada

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, vaka sayılarının artması üzerine alınan ilçe hıfzıssıhha kararları gereği hafta sonu denetim ve uygulamalarını en üst seviyeye çıkardı. Polis ve bekçiler, hem çevirme noktalarında hem de yaya devriyelerle ilçe merkezinin genelinde çok sıkı denetlemeler gerçekleştirdi.

Emniyet, tam kadro sahada


-

Vaka oranına göre Sakarya’nın yüksek riskli iller arasında 6.sırada yer alması üzerine il genelinde çok sıkı denetim ve uygulamalar gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda hafta sonu da Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetim ve uygulamalarını en üst seviyeye çıkardı.

Polis ve bekçi ekipleri tüm personeliyle sahaya indi. İlçe merkezinde hem çevirme noktaları oluşturuldu hem de yaya devriyeler denetleme yaptı. Emniyetin yanı sıra Karasu Belediyesi Zabıta Ekipleri de uygulamalarda görev aldı.

Durdurulan araçların belgeleri kontrol edildi, vatandaşların izin belgeleri sorgulandı. Ticari araçların da kış lastikleri kontrol edildi. Markete giden vatandaşların da adresleri kontrol edilerek, evlerine en yakın marketlere gitmelerine izin verildi. Uygulamaların kısıtlamalar süresince yoğun biçimde devam ettirileceği öğrenildi.

KARASU'DA HAFTA SONU SIKI DENETİM (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER