Emre ve yönetiminden külliyeye ziyaret

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, yönetimiyle birlikte Cumhurbaşkanlığı külliyesine gitti. Emre ve yönetimi, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sivil Toplum ve Hakla İlişkiler Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kışla ile görüştü.

Emre ve yönetiminden külliyeye ziyaret


-

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kışla ile Cumhurbaşkanlığı külliyesinde makamında ziyaret eden, Karasu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cihan Emre ile başkan yardımcıları İbrahim Bayraktar ve Bilal Kotan esnafın sorunlarını iletti.

Başkan Emre, ziyaretle ilgili olarak, “Olumlu bir havada geçen görüşmede, Karasulu esnafımızın yaşamış olduğu sıkıntıları ve beklentileri ayrıntılı bir şekilde baş danışman Kışla’ya iletildi. 5326 kanun yasası dahilinde bir sivil toplum kuruluşu olarak esnafımızın sorunlarının en üst yetki mercine iletme imkanı bulduk” diye konuştu.

Ziyaret sonrası Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı İbrahim Bayraktar, atölyesinde yaptığı seramik tabloyu Cumhurbaşkanı Baş danışmanı Dr. İsrafil Kışla hediye etti. Kışla, seramik üzerine yapılmış olan resimli tablo için oda yönetimine teşekkür etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2022, 13:09


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER