Filoya dört araç daha eklendi

Karasu Belediyesi vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla araç parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Filoya dört araç daha eklendi


-

“Kaliteli hizmetin en iyisini hak eden Karasulu hemşerilerimiz için aralıksız çalışıyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Sakarya’nın en temiz ilçesi Karasu’muza, kendi kaynaklarımız ile 4 yeni çöp kamyonu satın aldık. Yeni aldığımız bu araçlarla birlikte filomuza toplamda 20. aracımızı kazandırmış olduk. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkan İshak Sarı, “Maddi sıkıntılar içerisinde olan bir belediye olduğumuzu her fırsatta belirtiyoruz. Bu maddi sıkıntıların birçoğunu sağladığımız disiplin ve tasarruflarla giderdik. Bu disiplin ve tasarrufun belediyemize kazandırdığı maddi kazancı da halkımıza hizmet olarak tekrar geri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Kentimize en iyi hizmeti verme noktasında sürekli çalışıyoruz. Daha teknolojik araçlar ve daha etkin bir mücadele ile temiz bir Karasu yaratma çabamız sürüyor” diyen Sarı, “Araç filomuza kazandırdığımız 4 adet yeni çöp kamyonumuz vatandaşlarımıza ve İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 20:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 9 ay Önce

SAĞOL SAYIN BAŞKAN HAYIRLI OLSUN.BİR YAZLIKÇI OLARAK BİZLERDE KARASULU SAYILIRIZ.BEN KENDİMİ ÖYLE GÖRÜYORUM.HAYIRLI OLSUN.HAYIRLI GÜNLERDE KAZASIZ BELASIZ ÇÖPLERİMİZİ TOPLASIN,HİZMET VERSİN.

SIRADAKİ HABER