Görüşmeler sonuç verecek mi?

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı ve Belediye Başkanı İshak Sarı bir dizi ziyaret için Ankara’ya gitti. Ziyarette fen lisesi, balıkçı barınağı ve tahrip olan dalgakıranların gündeme getirildiği öğrenildi.

Görüşmeler sonuç verecek mi?


-

İlk olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nı ziyaret eden Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim Topçu ile bir araya geldi. Helvacı ve Sarı, buradan Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Dr. Yalçın Eyigün’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretler ile ilgili bilgi veren Başkan İshak Sarı, “İlçemizdeki eğitim yatırımları ve eğitimin güçlendirilip nitelik kazandırılması noktasında talep ve istişarelerde bulunduk. Ayrıca balıkçı barınağı ile zamanla bozulan ve bir bölümünün tamamlanması beklenen mahmuzlar (dalgakıranlar) hakkında görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

Son olarak Sarı, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz’u Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte makamında ziyaret ederek yerel çalışmalarda verdiği destek ve katkıdan dolayı teşekkürlerimizi sunduk” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2021, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER