Gürçam’dan Belediye’ye veda ziyareti

15 Eylül Cuma günü Karasu’dan ayrılarak Adana Kozan’da yeni görevine başlayacak olan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediyesi’ne bir veda ziyareti düzenledi.

Gürçam’dan Belediye’ye veda ziyareti

15 Eylül Cuma günü Karasu’dan ayrılarak, Adana’nın Kozan İlçesinde yeni görevine başlayacak olan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediyesi personeline veda etti. Belediyedeki tüm birimleri tek tek dolaşarak personelle birebir sohbet eden ve vedalaşan Gürçam, Karasu’da çok güzel dostluklar yaşadığını belirtti. Kaymakam Şafak Gürçam, “Burada birbirinden değerli insanlar tanıdım. Karasu meslek hayatıma önemli tecrübeler kattı. Burada kutlamalar, festivaller düzenlediğimiz gibi, darbelere de hep birlikte göğüs gerdik, şehitler verdik. Acısıyla tatlısıyla beş yılı aşkın bir süre boyunca vatandaşlarımızla hep birlikte omuz omuza olduk. Sizin nezdinizde buradan tebessümle ayrılmama sebep olan tüm Karasululara ve Sayın Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

KAYMAKAM ŞAFAK GÜRÇAM VEDA YEMEĞİ: Haberi okumak için tıklayın

KAYMAKAM ŞAFAK GÜRÇAM UĞURLANDI: Haberi okumak için tıklayın

 

Veda ziyareti sonrasında açıklamada bulanan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise, “Adeta bir Karasulu gibi ilçemizle ilgilenen değerli Kaymakamımız Şafak Gürçam’a bu ince ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Mesai saatlerimiz içerisinde veya mesai saatlerimizin sonrasında olsun birlikte, uyumlu ve güzel çalışmalar yaptık. İlçemiz için başarılı işlere imza attık. Kendisi ufku geniş, çalışma tecrübesi yüksek olan bir kişilik. Bundan sonra gideceği tüm yerlerde de aynı özveriyle çalışmalarına devam edeceği kanaatindeyim. Yeni görev yerinde başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum” diye belirtti.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER