Hayırsever iş adamından öğrencilere destek

Hayırsever bir iş adamı tarafından temine dilen kışlık montlar, Türk Kızılay Karasu Şubesi tarafından ihtiyacı olan öğrenciler için Manavpınarı İlk ve Ortaokulu’na teslim edildi.

Hayırsever iş adamından öğrencilere destek


-

Türk Kızılay Karasu Şubesi, bir hayırsever iş adamı tarafından temin edilen kışlık montları Manavpınarı İlk ve Ortaokulu öğrencilerine verilmek üzere okul idaresine teslim etti. Karasu genelinde kışlık kıyafet desteği çalışmalarını sürdüren Kızılay ekibi, geçtiğimiz haftalarda da Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda mont desteğinde bulunmuştu.

Manavpınarı Muhtarı Ali Çakmak, Manavpınarı İlk ve Ortaokulu Müdürü Kürşat Kılıçaslan ile Müdür Yardımcısı Merve Kayhan’ın da hazır bulunduğu ziyaret ile montlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere okul idaresine teslim edildi. Öğrencilere ayrıca eşofman desteğinde de bulunulacağı belirtildi.

Türk Kızılay Karasu Şubesi Başkanı Adem Ekşi, “Karasu’da pilot okul ile başladığımız kışlık kıyafet desteği çalışmamız devam ediyor. Çevre mahalle okullarına teslim etmeye devam edeceğiz. Hayırsever vatandaşlarımız ile daha çok çocuğumuza ulaşmak istiyoruz. Çalışmalarımıza destek olan Kızılay gönüllülerine de teşekkür ederiz” dedi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRDILAR (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER