Hem sürdü hem süpürdü

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Karasu Belediye Başkanlığı’na hibe olarak verilen sıfır kilometre çok amaçlı yol süpürme aracıyla ilk temizlik çalışmasını Başkan Sarı yaptı. Karasu Belediyesi her geçen gün son teknoloji araçları bünyesine kazandırarak Karasu halkına en iyi hizmeti vermek için araç filosunu genişletiyor.

Hem sürdü hem süpürdü


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Karasu Belediyesi’ne hibe edilen çok amaçlı yol süpürme kamyonu Belediye araç filosundaki yerini alırken, geleneği bozmayan Belediye Başkanı İshak Sarı ilk test sürüşünü gerçekleştirdi. Tam donanımlı yol temizlik aracını Karasu Belediyesi envanterine kazandırdıklarını belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Geçtiğimiz hafta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize hibe edilen çok amaçlı yol süpürme kamyonunun tanıtımını yaptık” dedi.

 

Teşekkür etti

 

“Son sistem teknoloji olan bu aracı halkımızın hizmetine kazandırdığımız için mutluyuz” diyen Başkan Sarı, “Desteklerinden dolayı AK Parti Sakarya Milletvekillerimize ve ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a Karasu halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Araç filomuza kazandıracağımız araçların her geçen gün artacağını belirterek, temizlik hizmetlerinde kullanılacak bu aracımızın ilçemize hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER