Hepiniz bağımsızlığımızın mümessilisiniz

Karasu Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında Karasulu şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri bir araya geldi. İlçe protokolü de iftar programında hazır bulundu, ailelerle birlikte iftar yaptı.

Hepiniz bağımsızlığımızın mümessilisiniz

-

Kaymakamlık ve Belediye tarafından düzenlenen iftar programında ilçe protokolü ile şehit aileleri, gazi ve gazi aileleri bir araya geldi. Çarşamba günü düzenlenen programa yaklaşık 300 kişi katıldı. Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, yemek öncesi şehit aileleri, gazi ve gazi ailelerine hitaben bir selamlama konuşması yaptı.

Helvacı, “Kayıplarımızın Allah'ın rahmetine ulaşmasını, gazilerimize ise sağlık diliyorum. Her biriniz, ülkemizin bağımsızlığının ve varlığının mümessilisiniz” dedi. Belediye Başkanı İshak Sarı ise “Bu tür etkinlikler birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına güzel fırsatlar” dedi.

Karasu Çarşılı Merkez Camii İmam Hatibi Ali Sarımert’in duasının ardından okunan ezanla birlikte ilçe protokolü ve aileler birlikte oruçlarını açtı. Sarımert tarafından yapılan yemek duasının ardından program, sohbetler eşliğinde tamamlandı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2022, 03:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER