Her çalışma, geleceğe atılan imza

Modern Karasu hedefi doğrultusunda ilçe genelinde yürütülen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan İshak Sarı, Karasu’yu bölgenin yaşam standartlarının üstünde bir görünüme kavuşturmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini kaydetti.

Her çalışma, geleceğe atılan imza


-

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta içi ve hafta sonu yaptığı yoğun programla ilçe geneli çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Karasu Belediye Başkan İshak Sarı, İlçenin birçok bölgesinde yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını söyledi.

Başkan İshak Sarı, Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde, İncilli Mahallesi ile Kabakoz Mahallesi arası bağlantı yolları olan PTT binası yanı ve Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

ÖNCELİK SIRASI GÖETİLİYOR

“Başkan yardımcılarımız, birim amirlerimiz ve tüm ekiplerimizle sahadayız” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Yaptığımız her çalışmanın Karasu’nun geleceğine atılacak önemli bir imza olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda hareket ediyor ve hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

“İlçemizi güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” diyen Başkan Sarı, “Belediye olarak vatandaşlarımızdan gelen talepler ve mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 15:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bay Goldyakin
Bay Goldyakin - 2 yıl Önce

Şunu buraya yazıyorum. Umarım demiştiniz demezsiniz. Sonraki Başkan gelecek ve aynı yolları düzeltecektir. Çünkü çok uzun döneme hitap etmiyoruz. Kalıcı değil geçici çözümler üretiyoruz. Tarih inşa edelim. 50-100 yıl sonra bile görsünler ve nasıl kalıcı, sağlam hizmet verdiğimizi görsün isteriz.
Başarılar Sayın Başkanım. Allah utandırmasın.

SIRADAKİ HABER