Her yıl Karasu’ya dev bütçe

İstanbul’da ikamet eden Karasulu hayırsever iş adamları, bu yıl da hemşehrilerini unutmadı. Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle işleri bozulan küçük esnaf ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara Türk Kızılay Karasu Şubesi aracılığıyla 500 bin liralık yardımda bulundu.

Her yıl Karasu’ya dev bütçe


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu

Mehmet Karakaş'ın haberi

 

Türk Kızılay Karasu Şubesi aracılığıyla gıda paketi ve nakit para yardımında bulunan Karasulu hayırsever iş adamları, her yıl olduğu gibi bu yıl da desteğini esirgemedi. Yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle işleri bozulan ilçe esnafı ve ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldüren ve İstanbul’da ikamet eden hayırsever iş adamları, bu yıl da Karasulu hemşehrilerine 500 bin liralık kumanya bağışında bulundu.

 

 

Salgın nedeniyle küçük esnafın da mağduriyet yaşadığını dile getiren Türk Kızılay Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi, “Bize liste getiriyorlar, biz de ona göre yardımları ulaştırıyoruz. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Müftülük ve Kızılay temsilciliğince ortaklaşa bu yardımları yapıyoruz. Bu konuda bizlere yardımcı olan Karasulu iş adamlarımıza, ihtiyaç sahiplerini düşündükleri için Türk Kızılay olarak teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER