Her zaman istişare halinde olacağız

Karasu’da eğitim camiasının sevilen simalarından olan Furkan Enşici, geçtiğimiz haftalarda Eğitim Bir-Sen Karasu Temsilciliği’ni yaklaşık bir yıl sürdüren Ferhat Tekeli’den devraldı. Kısa sürede yönetimini tamamlayan ve çalışmalarına hız kesmeyen Enşici, ilk ziyaretini İlçe Kaymakamı Dr. Helvacı’ya gerçekleştirdi.

Her zaman istişare halinde olacağız


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün’ün haberi


Eğitim Bir-Sen Karasu eski Temsilcisi Ferhat Tekeli’nin Antalya’ya tayininin çıkmasının ardından bayrağı İnönü İlkokulu Müdür Yardımcısı Furkan Enşici devraldı. İlçe eğitim camiasında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Enşici, kısa sürede yönetimini kurarak sendikadaki çalışmalarına başladı.

 

Çarşamba gübü saat 10:00’da Eğitim Bir-Sen Karasu Temsilcisi Furkan Enşici, ilk ziyaretini İlçe Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı’ya yaptı. Enşici’ye yönetimden Sevilay Kocabaş ile Ümit Yüce eşlik etti. Furkan Enşici, Dr. Helvacı’ya çiçek takdim etti.

 

İlçeye yakın zamanda atanan Dr. Helvacı’ya “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Enşici, sendika olarak Kaymakam Dr. Helvacı ile her zaman istişare halinde olacaklarını vurguladı. Enşici ve beraberindekiler ile ilçedeki eğitimi değerlendiren Dr. Helvacı, nazik ziyaretlerinden ötürü memnun kaldığını dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 

HABERE AiT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER