İki ilçe arası kısalıyor

Karasu – Kaynarca yolu üzerinde devam eden yol çalışmalarını inceleyen Başkan İshak Sarı, karayolları yetkililerinden çalışmanın süreci hakkında bilgi aldı.

İki ilçe arası kısalıyor


Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karayolları tarafından Karasu – Kaynarca yolu üzerinde devam eden yol çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş ile inceledi. Sarı, yol çalışmalarının bir an önce bitirilmesi için belediye olarak üzerimize düşen her türlü desteğin verildiğini belirtti.

 

Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yollarda seyahat etmesi için, Belediye olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazırız” diyen İshak Sarı, "Karayolları tarafından yapımı devam eden bu yol güzergâhını kullanan sürücülerin ve vatandaşlarımızın daha modern ve sağlıklı bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları en büyük arzumuz” diye konuştu.

 

Başkanı İshak Sarı, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Karasu ile Kaynarca arasındaki ulaşım mesafesinin daha kısalacağını, daha konforlu ve daha düzenli olacağını belirterek yetkililere teşekkür etti.

 

YOL ÇALIŞMASINA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 18:58


YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir aytemiz
Şakir aytemiz - 3 yıl Önce

Başkanım yollarımız süper oluyor allah sizi başımızdan eksik etmesin inşallah ayırlı bayramlar size ve tü ekibinize

SIRADAKİ HABER