İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. İlçe girişlerinin, p ilçelerin aynası olduğunu belirten Başkan Sarı, “Sakarya’nın incisi güzel Karasu’muza girişte misafirlerimizi güzel karşılamak ilçemizin aynası ve vitrinidir” dedi.

İlçe girişi, o ilçenin aynasıdır

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte artırılan çalışmalar doğrultusunda, ilçe girişi başta olmak üzere birçok kavşak ve refüjde gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla, ilçenin genel yapısına görsel zenginlik kazandırılmayı amaçlandığı belirtildi.

 

İlçenin görsel bütünlüğü açısından kaldırımların, parkların, sosyal alanların ve bu alanlarda uygulanan peyzaj çalışmalarının çok önemli olduğuna vurgu yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Yaz sezonu öncesi tüm mahallelerimizde çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

“Özellikle şehrimizin vitrini olarak gördüğümüz ilçe girişi olan üç yolda bulunan kavşak ve orta refüjde önemli bir çalışmaya imza attık” diyen Başkan İshak Sarı, “Yaklaşan yaz sezonu öncesi kavşak, refüj ve yeşil alanlarda çalışma başlattık. Kent estetiği bizim için önemli. İlçemiz için en güzel çalışmayı yaparak halkımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 22:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail Yıldızdal
ismail Yıldızdal - 9 ay Önce

Elinize sağlık çok güzel olmuş birde karasuya giriş tabelası olsa yani karasuya hoş geldin yazısı gibin birde şu beton yığını nezaman ordan kalkacak hem tehlike saçıyor hemde görüntüyü bozuyor

Cevat Demirkol
Cevat Demirkol - 9 ay Önce

Denizi geçerken derede boğumlamayalım kavşaklarda mutlaka trafik işareti konulması öncelik hakkı hangi araçta olması açısından önemli - özellikle kavşak kuralında bir sürü ihlallar var malesef.

Ahmet tamtartar
Ahmet tamtartar - 9 ay Önce

Elerinize emeğinize sağlık çok güzel muhakkak trafik işareti ışıklandırma olması lazım kolay gelsin

cem
cem - 9 ay Önce

Başkanım--karasuya girişte 4 yol ışıklardaki sökülen asfalt rezalet-lütfen oraya önem verelim--Kocaali çok güzel yapmış. Bir de sahil düzenlemesi çok önemli.

SIRADAKİ HABER