İlk bağış İspiroğlu’ndan

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İHH İnsani Yardım Derneği Karasu Temsilciliği’nin standını ziyaret etti ve standın ilk kurban bağışını yaptı.

Karasu Kentpark yanında kurban bağış standı kuran İHH İnsani Yardım Derneği Karasu Temsilciliği, standın ilk bağışını Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ndan aldı. Bayram öncesi açılan standın ilk olarak Başkan İspiroğlu tarafından ziyaret edilmesinden memnun olduğunu söyleyen İHH Karasu Temsilcisi Civan Küntaş, “Bayrama 15 gün kala başlattığımız kurban bağış kampanyamız için Kentpark yanında bir stant açtık. Ümmet, millet ve vatan için; Allah ile kul arasındaki samimiyete dayanarak yardıma muhtaç insanlar için kurban bağışlarını kabul etmeye başladık. Standımıza ilk bağışı da Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İHH’nın Karasu Kentpark yanındaki standını ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “25 yıldır ‘Ümmete Kurban’ sloganıyla kampanya başlatan ve bu çalışmasında da her geçen yıl olumlu mesafeler alan İHH Derneği mazlumun, ezilenin ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ettiğini görüyoruz. Biz Müslümanlar, inancımız gereği her kim olursa olsun, hangi ırktan, hangi milletten olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeden mazlumların, ezilenlerin ve mağdurların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Allah’ım yapılan tüm yardımları kabul etsin” ifadelerine yer verdi.

 

HABERE AİT VİDEO ve FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER