İlk kutlama gençler eşliğinde çelenk töreniyle başladı

15-19 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları, Karasu Kaymakamlığı binası önünde ilçe gençleriyle düzenlenen çelenk töreniyle başladı. Kutlama programı Perşembe günü (yarın) gerçekleşecek çelenk töreninin ardından kortej yürüyüşüyle birlikte şehir stadında devam edecek.

İlk kutlama gençler eşliğinde çelenk töreniyle başladı


-

Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından 15-19 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında ilk program geçekleşti. Karasu Kaymakamlığı binası önünce gerçekleşen çelenk töreniyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, gençlerle birlikte Atatürk anıtına çelenk sundu.

Çelenk sunma programında konuşma yapan Müdür Ataç, “Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş mücadelesinin başlattığı ve Samsun'a çıktığı tarihi de içine alan haftayı ‘Gençlik Haftası ‘ olarak kutluyoruz. Bu hafta boyunca voleybol ve sokak basketbolu turnuvası ile gençlik koşusu yapacağız” dedi.

Kutlamalar, Perşembe günü ilçe protokolünün katılımıyla Karasu Kaymakamlığı binası önünde gerçekleşecek çelenk töreniyle devam edecek. Törenin ardından Karasu Şehir Stadı’na doğru kortej yürüyüşü gerçekleşecek ve burada muhteşem bir final ile kutlamalar son bulacak.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2022, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER