İspiroğlu: Karasu, Ramazan'a hazır

Karadeniz’in incisi, cennet İlçemiz Karasu’nun, Ramazan’da bir başka güzel olacağını anlatan Başkan İspiroğlu; İlçemizin güzelliği, huzur ve bereket ayıyla birlikte artacak. Karasu, her sene olduğu gibi Ramazan ayında da vatandaşlarımızın ilgi odağı olacak. Bunun farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdiden Ramazan Bayramının yoğun geçeceğini düşünerek çalışmalarımıza başladık. Her sene olduğu gibi bu senede heyecanlı, coşkulu, huzur ve bereket dolu bir Ramazan ayı geçireceğimiz kanaatindeyim” diye konuştu.

İspiroğlu: Karasu, Ramazan'a hazır

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu’nun güzelliğinin Ramazan ayının huzur ve bereketiyle artacağına dikkat çekerek, “Karasu, Ramazan’da bir başak güzel olacak. Biz, Ramazan ayına yönelik tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye çalışıyoruz. planladığımız çerçeve içerisinde vatandaşlarımızın huzuru için tüm tedbirlerimizi aldık” dedi.

 

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, tüm İslam âleminin 11 ayın sultanı olan Ramazan ayını kutladı. Ramazan’ın huzur, bereket ve kardeşlik ayı olduğuna vurgu yapan Mehmet İspiroğlu; “Bu ayın huzur ve bereketinin daim olmasını umut ediyoruz. Kardeşlik sevgimiz ve birliğimiz hiçbir zaman bozulmasın” dedi.

 

İftar sonrasında ilçede ve sahil kıyılarında yaşanacak yoğunlukları göz önüne aldıklarını ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Karasu Belediyesi olarak tüm tedbirlerimizi aldık. İftar saati sonrasında özellikle sahil kıyılarımızda yoğunluğun yaşanacağını tahmin ederek çalışmalarımızı daha çok bu kesime yönlenirdik. Belirlediğimiz plan çerçevesinde gerekli tüm çalışmalarımızı başlattık” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER