Kaliteyi halka sunacağız

Başkan Sarı, her Cuma belediye başkan yardımcılarıyla rutin olarak gerçekleştirdiği toplantısını bu Cuma da düzenledi. Çalışmalar ve planlar hakkında başkan yardımcılarıyla değerlendirmesini yapan Sarı, “En kaliteli hizmeti halkımıza sunacağız” dedi.

Kaliteyi halka sunacağız

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan, Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş ile başkanlık makamında bir araya geldi. Her Cuma günü rutin olarak gerçekleştirdiği toplantılardan birini düzenleyen Sarı, başlan yardımcılarıyla çalışmalar hakkında istişare yaptı.

 

İlçe genelinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten Başkan Sarı, “Sıcak asfalt çalışmalarımız Sakarya Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle ilçemizin dört bir tarafında devam ederken, fen işleri müdürlüğü ekiplerimiz de sıcak asfalt öncesi zemin hazırlık çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

 

Hafta başında yapılan tüm çalışmaların raporlarını topluyor ve haftanın son günü değerlendiriyoruz” diyen Sarı, “Diğer taraftan temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz, destek hizmetler müdürlüğü ekiplerimiz, park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz ile çevre koruma ve kontrol müdürlüğü ekiplerimiz saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Allah’ın izniyle en kaliteli hizmeti halkımıza sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 15:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 1 yıl Önce

Sayın başkan asfalttan karşıya-yani sahile ne zaman geçilecek.Gerçekten bu sahili hiç bir yetkilinin gözü görmüyor mu.?.

ahmet çınar
ahmet çınar - 1 yıl Önce

Çok güzel fakat yalı mah. 190 sk giriş ve çıkış yolları çok bozuk ...

cemil
cemil - 1 yıl Önce

Sayın Başkanım son derece güzel hizmetler yapıyorsunuz-elinize sağlık---dörtyol ışıklarda sökülen asfalt Karasumuza hiç yakışmıyor--bir de sahildeki taş parke yol köstebek yuvası oldu--bunların da düzeltilmesini rica ediyorum. Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER