Karasu Haberleri’nden zorunlu açıklama!

Sakarya’da bazı internet medyalarına yönelik girişimler sonucu KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu internet medyası da olumsuz etkilenmiş ve zaman zaman erişim sorunu yaşanmıştır. Siz değerli okurlarımız için sorunun takipçisiyiz…

Karasu Haberleri’nden zorunlu açıklama!


Son günlerde sunucularımızda yaşanan aksamalarla ilgili şikayetler almaktayız. Günlük ortalama 20 bin ziyarete ev sahipliği yapan Karasu’nun en kapsamlı internet medyası olan www.KarasuHaberleri.com sitemize bilgisayar ile mobil üzerinden girişlerde, Android mobil uygulamamız ve site içi uygulamalarda gecikmeler, zaman zaman da sorunlar yaşanmakta. Sakarya il merkezinde bulunan bazı internet medyalarında da aynı sorunların yaşandığını bilmekteyiz. Sunucu hizmeti veren firmadan aldığımız bilgiler doğrultusunda IP bazlı bazı saldırılar ve girişimler nedeniyle çeşitli IP kısıtlamalarına gidilmiş ve ziyaretlerde ciddi bir yavaşlama/azalma yaşanmıştır.

 

Bu konuda okurlarımızdan şikayetler aldık. Yaşanan sorunun farkında olduğumuzu ve siz değerli okurlarımıza yeniden kesintisiz hizmet vermek adına sorunun takipçisi olduğumu belirtiriz. Elimizde olmayan nedenlerle yaşattığımız sorun için özür diler, bizi ısrarla ve sabırla takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu adına
Nevtan Angün

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 19:48


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER